A Travellerspoint blog

Pushkar

sunny 27 °C
View Võhikud Indias on Alar's travel map.

Päike on loojunud, gongid templites vaikinud, eesti fondid klaviatuuril paigas - on aeg kirjutada.

Reis siia kulges justnagu juba rutiinselt, öise rongiga Ajmeri. Sealt võtsime, st meid võeti, rikša peale ning juba olimegi bussijaamas ning miskise kohaliku bussi peal, mis lubas meid Pushkari toimetada.

Et oleme öö jooksul ikka jupp maad lõuna ja lääne poole liikunud, sai aru sellest, et tänavate kondasid peale haigutamaajavate lehmade ja kitsede ka paar pesakonda vöödilisi sigu ning mõned vankritega kaamelid, kes minu arvates suuruselt elevandile alla ei jää.

Pushkar ise jättis meile suisa niivõrd hea mulje, et otsustasime reisiplaani ringi teha ning veeta siin yhe asemel kaks päeva. Meid ei suutnud takistada ei pealetykkivad preestrid ega krt teab kelle sitahunnik, kuhu ma just sandaalist vabastanud jala suutsin asetada. Kõigest sellest hoolimata olime valmis vaevaga soetatud Jodhpur-Jaisalmer rongipiletist loobuma, et vaid olla siin veel yks päev.

Mida me päikeseküllases Pushkaris need 2 päeva täpsemalt tegime, lubas Maarja teile pikalt ja põhjalikult seletada. Et te ikka aru saaksite ning kadedusest roheliseks läheksite. Vihjan vaid niipalju, et alguses turtsuv Maarja sulas ajapikku suisa nii yles, et oli vabatahtlikult valmis yhele jõnglasele 10 ruupiat andma. (Kutsusin ta mõistusele tagasi ning jõnks sai 5Rs).

Posted by Alar 20:03 Archived in India

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Comments

Olemegi juba kadedusest rohelised, teie reisikirjade lugemisest. Eestimaa uudistest seda, et Karu firma kasum suurenes 2006.a üle 80%.
Palju päikest ja meeldivaid kohtumisi.
Elle

by k6811

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Login