A Travellerspoint blog

Jaisalmer

sunny 27 °C
View Võhikud Indias on Alar's travel map.

Namaste jälle,

Nagu Maarja kirjutas, jättis Pushkar meile palju toredaid mälestusi. Kui iga ilus asi saabkord otsa ning nii ka meie peatumine selles pyhas linnas. 27.02 õhtul võtsime viimase bruschetta ning seadsime sammud kohta, kus meid "takso" pidi peale võtma (nimelt selgus, et Jaisalmeri buss väljub tegelikult ikkagi Ajmerist ning kõigepealt on tarvissinna jõuda). Taksoosutus väikeseks hipibussiks, kuhu mahtus 2 kohalikku asjameest + 17 sõbralikku reisijat, 6 neist eriti sõbralikku ja tugevasti pilves juuti,kes kohe oma laulu lahti lasksid. No tyhja sellest, päkkpäkker kannatab ka juudilaulu välja. Asjaolu, et buss viis meid mitte Ajmeri, vaid hulka kaugemale linnast välja kuhugi maantee perve peale, tegi meid märksa murelikumaks..

Tulebki taas kord tõdeda, et loll õpib vaid oma vigadest, hoiatatagu teda kuitahes palju. Nii selguski Jaisalmeri sleeper-bussi saabudes, et ohhohoo, buss on rohkemgi kui 100% välja myydud, justnagu Rough Guide hoiatas. Tõusis korralik skandaal ning buss seisis oma tund aega, aga lõpuks said valged inimesed (turistid) omale istekoha, samas kuiports kohalikke pidid protestidele vaatamata põrandale kobima. Nagu näha, valitseb maailmas veel mingigi õiglus.

Janõnna me jõudsime Jaisalmeri, tsivilisatsiooni servale, kus muideks mobiililevi täiesti toimib. Meie turvatunnet siinses igivanas fordis tõstsid veelgi aegajalt yle peale lendavad India sõjaväe hävitajad.

Posted by Alar 20:43 Archived in India

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Comments

Loodan, et peale selliseid vintsutusi suhtute leebemalt Tallinna ühistansporti. Meil on veel
kõvasti arenguruumi.
Kena, et minu repliigid on teieni jõudnud.
Isa palus teid hoiduda kaamelitest parajasse kaugusse, sest tema arvates kaamel sülitab täpselt ja samuti mitte lasta end reisi lõpul ahvide poolt vigastada.
Meeldivaid elamusi!
Elle

by k6811

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Login