A Travellerspoint blog

Viimased päevad

sunny 26 °C
View Võhikud Indias on Alar's travel map.

Ilmselt pean ma alustama teatega, et Voitkad asusid vahepeal valge inimese kombel elama, sõitsid Jaipur-Bharatpur rongis suisa CC klassis ning yleyldse otsustasid jubedamal kombel raha kulutada, võttes igas guesthouse´is parima saadaoleva toa. Pärast 10 päeva Indias on mõnus olla sahib.

Meie eelmine peatuspaik - Bharatpur - oli selline huvitav linn, mida me tegelikult yldse ei näinud. Saabumispäeval kylastasime Fatehpur Sikrit, mis asus umbes 18km Agra suunas ning seega juba kogunisti teises osariigis (Uttar Pradesh). Ghost city on kogumik vaatamist väärt ammuammu mahajäetud moslemiaegseid paleehooneid - nii et kes sinnakanti satub, astugu julgesti läbi. Teise päeva veetsime, nagu juba öeldud, Keoladeo Rahvuspargis, seltsis keskealiste ornitoloogide ja muude karvaste ja sulelistega. Kohati jäi seal mulje, et viibid loomaaias, neljajalgseid kalpsas niivõrd rohkesti ja ligidal ringi. Hindikeelne kaart, mis piletiga kaasa anti, seletas küll midagi tiigri jalajäljest ning vististi hoiatas pargi tagumise osa eest, aga me ei lasknud end sellest häirida ning vänderdasime oma Raj-aegsete ratastega mõnusalt igal pool ringi.

Teine linn, kus ka praegu viibime, on alles nooruke. Jaipur. Jai Singhi linn. India linnadest, mida kogetud, kõige linnalikum. Seda tõendab nii asjaolu, et enamus mootorrattajuhtidest kannab kiivrit, kui ka 3-4 kohatud valgusfoori. Oleme elamustest punnis ning joome rummi pepsiga.

Samas, kaks nädalat Indias on kokkuvõttes olnud väsitavad, mistap pole meil midagi peatse tagasilennu vastu. Seda enam, et kuuldavasti pidas eesti rahvas end valimistel üsnagi viisakalt ülal :)

Alar, Jaipur, kl 23:16

Posted by Alar 22:41 Archived in India

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Comments

Tere kullakesed!

Rõõm kuulda, et teil kõik hästi on ja peagi
tagasi pöördute. Ega meil küll sellist soojust
ei ole millega teie Indias olete harjunud. Aga loodame, et meil ka siin läheb olemine meeldivamaks, sest varsti algab K E V A D. Head koju jõudmist.
Elle

by k6811

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Login