A Travellerspoint blog

Le Meridien

sunny 29 °C
View Võhikud Indias on Alar's travel map.

Le Meridien on 5* hotell New Delhis, kus me veetsime ootamatult oma reisi nö "ekstrapäeva". Muideks, Le Meridieni võib soovitada küll (kui teil muidugi pole kahju 200 USD välja käia), boonusena tal huvitav aatrium.

Asja juurde tulles tõdegem aga, et India üllatab ikka ja jälle. Nimelt pidime 8. märtsi öötundidel Indiaga hüvasti jätma, kuid lennujaamas selgus, et jätsime hüvasti üksnes oma seljakottidega. Hindiviidid ise toimetati bussidega Delhi hotellidesse laiali (Finnair lennuk polnud veel Helsingist väljunudki).

Siinkohal on paras aeg avaldada kestvat kiitust meie hotellile, mis oli numbitoa varustanud nii hambaharja kui -pastaga, erinevate šampoonide, shaving kit'i, niisutuskreemide, mõningate naistevidinate jms tarvilikuga. Vähemtarvikust, kuid siiski kasutust leidnud varustusest mainigem pudelit punast veini, õunu ning omapärast valgustussüsteemi.

Päev hotellis möödus turisti kombel logeldes - Maarja päevitas basseini kõrval ning mina tegin kohalikele piljardis pähe. Lisaks jacuzzi ja korralik köök, mida me absoluutselt ei süüdista meid tabanud kõhuhädades.

Tagasisõit ise, mis kokkuvõttes ca 20h edasi lükkus edasi, kujunes meie jaoks kannatuste rajaks. Katsetasime sel ajal enda peal enamust oma apteegi sisust. Aga päkkpäkkerid on hullematki läbi elanud ning pärast mõningaid lisaväntsutusi ning ööd Helsingi hotellis jõudsid võhikud Voitkad 9-ndal märtsil 2007 eluga kodumaale tagasi.

Posted by Alar 16:30 Archived in India

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Login