A Travellerspoint blog

Bangkok

semi-overcast 30 °C

Vahepeal oleme v'henenud pagasi ja elu-tervisega maandunud Taimaa pealinnas. Esimesed kolm tundi m;;dusid lennujaams viisasabas oodates, kuna meie lennuk oli nii m]nusasti sabunud umbes 10 minutit p'rast [ht Indiamaa ]hus\idukit. Peael meid ei tahtnud keegi viisat.

T'na v'ltisime p'ris edukat Bangkoki suurlinlikust - s]itsime kanalitel kuhu inimesed on endale kanajalgadel aiamajakesed p[stitanud, j]ime kilekotti [mber valatud Pepsit (v'ga popp joogianum siin), tegime m'lufotosid uskumatutest templikolmpleksidest, kuna pole end veel kaubanduskeskusse uue kaamerapoisi j'rele vedanud (damn, teades, mis on Macau, oleks k[ll arvanud, et selal meid teisiti paljaks varastatakse), vaatasime taide [ldrahvalikku meelelahutust- hiidstaadionile tuldi suurte seltskondadega, asuti n'rima vorsti ja lennutama igas suuruses ja tegumoes lohesi.

N[[d vast linnapeale l'llama :-)

Muide, Macau on tegelikult h'sti s[mpaatne- p'rast Hiinat n'ib portugali keel ju suisa emakeelena!

Posted by sagen 20:14 Archived in Thailand

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Comments

Bangkokis olles minge ja käige vähemalt korra söömas hotell Atlanta restoranis - Sukhumvit soi 2, sõidate taksoga tänava lõppu ja siis paremat kätt ongi. Parim <i>pad thai</i> mida mina olen kunagi saanud ning kindlasti varuge aega menüüdes sisalduvate esseede lugemiseks ning kella kaheksaseks klassikaliseks Aasia-teemaliseks filmiks.

Ja muide - hommikuti serveerivad nad jumalikku lime soda-t :).

by tarmo

Kuidas koeraliha söömisega lood on? Kas olete proovinud? Soovin meeldivaid elamusi (nii meelele
kui keelele) ringreisi jätkamisel. Maarja ema.

by k6811

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Login