A Travellerspoint blog

Galapagosest Otavaloni

all seasons in one day 29 °C
View Vohikud Ekuadoris on Alar's travel map.

Tere jälle,

Otsapidi Galapagose saartelt tagasi eluga ning nüüdseks Otavalos, kus aega on laiemalt käes (märkate täpitähti?).
Teisisõnu, oleme mägedes, kus sajab vihma, hapnikku jagatakse rahvale limiteeritult ning merd pole kusagil näha.

Sõit Quitost Otavalosse kestis oodatud kahe tunni asemel kolm, kuna teadagi tuli buss enne korralikult rahvast täis laadida ning seejärel igasugu nodi müüjad peale lasta, midagi ehk ikka ostavad.

Galapagosest. Hollalaa, rahvas, neid saari peate te ikka oma silmaga ise nägema. Ning diving kursused tehke enne ikka ka ilusti ära, koos julgelt 20-30 dive'ga. Et ei läheks nagu minul, kelle jutu peale shopkeeper veidi mõtles ning siis laadnalt 4 asemel 15 dive kirja pani, nii igaks juhuks. Siinsed hoovused on kaasahaaravad nagu veealune maailmgi ning tõele au andes tuli mul tänu oma kogenematusele korra ikka 20m pealt nagu kork vee peale tulla.

IMG_0637.jpg

Galapagose kruiisilaevade mõnudest me suurt ei tea, kyll aga võin vabalt kinnitada, et peasaartelt tasub niipalju kui saab kõrvale minna - nt Isla Isabela on üle ootuste chill, koos oma üksikute randade, vulkaanide ning muidugi koos rannasasuva Bar de Beto'ga, kus internatsionaalsed võhikud unustamatu peo pidasid.

Muide, kuna interneti kiirus on paljulubav, võivad eelmise postituse alla kavandatud pildid homme sinna isegi jõuda. (Ta'endus - ja mo'ned joudsidki!)

Aga ärgem kiirustagem ajast ette. Homne sõjaplaan näeb kõigepealt ette rattalaenutust ning sukeldumist piirkondadesse, kus Footprint soovitab yldiselt kambakaua ringi liikuda, olevat turvalisem. Nii et eks näis.

Posted by Alar 18:28 Archived in Ecuador

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Login