A Travellerspoint blog

Rio de Janeiro

See linn on mulle meeldima hakanud. Kurb on siit lahkuda. Ning kui Karneval peale ei trügiks, oma kommertslikkuse ja kallidusega, vist ei lähekski. Siinsed metroood kus tuleb särki kanda, siinsed teenindajad kes on aeglased ja alustavad sinuga maast ja ilmast jutte, siinsed inimesed kes on alati valmis suhtlema, siinsed rannad kus pole kunagi ikülm ega igav, siinne melu kus iial ei tea mis õhtu võ'i homne tuua võib..

Kahju on, aga homme on mul viimne päev siin. Ylehomme hommikul ootab buss, mis viib mind 23h jagu läände. Aga eks sellest siis kui aeg käes. Täna mõtlesin et ronin Tijuca metsa, aga karneval on linna juba niivõrd haaranud et tuhkagi. Liiklus seisis ning mingi bloco käras just botaanikaaia juures, kust mul oli mõte buss võtta. Mis muud kui pidutseda koos teistega ja jõuda jälle lõpuks Ipanema randa. Ehk läheb homme teis

Õhtupoole ründasin pangasaale ning kolmandast oh issand hoia saingi pühapäevale vaatamata veidi raha kätte. Edasi Sambadroomile, mis täna tasuta ning kus kõrvaltänavad kihavad kohalikest bändidest. Otsekui sellest vähe, tuli igasugu õllede kõrvale kohalikega tantsida ning lõpuks uue, ümbernurga hosteli ees viinaga tembitud guaraanat juua. Kannatlikus on ykis voorus mille siin kiiresti selgeks õpib. Aamen.

Alar,
üle tüki aja ausalt purjus

Posted by Alar 19:55 Archived in Brazil

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Login