A Travellerspoint blog

Internet costumers only!

semi-overcast

Jälle on hulk aega mööda veerenud. Olen otsapidi lõuna-Balil, austraallaste paradiisis Kutas. Hull koht on. Käin ringi nagu maainimene linnas. Austraallased seevastu käivad ringi nagu soomlased kümmekonna aasta eest Tallinnas.

Mitte kõige paremate asjade hulka siin Kutas võib liigitada "Bintang" särgiga ringi paterdavad ja hindu üles ajavad austraallased, valimatult "yes, boss, transport?" hõikuvad kaubitsejad (paljud neist siin muide Jaavalt), Legiani tänava diskoteekide lärmi, kitsastesse kõrvaltänavatesse pressivad taksod, kellest tänu ummikutele iga jalamees kiirem on, pettumust valmistavad pitsad, õhtused pakkumised stiilis "yes mushroom, esctasy, marijuana, nice ladies". Viimaste osas väitis üks tegelane, et tal on Sanuris tervelt sada Jaava neidu, kõik on kena ja cheap, 350k poolteist tundi ja tullakse hotelli jne... Ei imesta, et tõsisemad moslemid siia kunagi mõned pommid panid.

Aga inimene harjub kõigega ning tegelikult saab end ka Kutas päris hästi tunda. Eriti kui otsida mõni õdus paik istumiseks ning väike õlu ette võtta. Ning rand on siin pikk, liivane ning armsa päikeseloojanguga.

Sain hommikul just passi immigratsioonist kätte, võin siin nüüd seitsmenda maini olla. Pealelõunal ootab trehvung hambaarstiga.. Aga parem paar sõna millestki toredast. Käisin mina paari päeva eest kolme soomlanna ja instruktor Florianiga, kes on avanud siin uue sukeldumisoperaatori Dive Concepts, kahepäevasel sukeldumistripil lääne-Balil Meijangani saare juures. Seitse sukeldumist kahe päevaga! Mõnus, ma ütlen. Secret bay nimeline sukeldumispaik on juba üksi kolmetunnist sõitu väärt. Muck dive (väikeste põhjaelukate uudistamine), kus kohtasin kaheksajalga, krabisid, merihobusid, raid, värvilisi lameusse jpt tegelasi, rääkimata huvitavatest kaladest nagu näiteks dragonet. Ning Meijangani saare veealused koralle täis püstloodis seinad olid samamoodi huvitavad uudistada. Nähtavuse üle siin kurta ei saa..

Mis Eestis uudist?

Posted by Alar 22:24 Archived in Indonesia

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Comments

Tallinnas on suured mustad lumehunnikud(nii minu kõrgused),paarkümmend cm lund ja kohati ka juba paljast maad.Lume asemel tuleb juba lörtsi-vihma.
Rahvas ootab kevadet ja mina Kesk-Euroopasse sõitu aprilli lõpus.

by roopere

Eesti kohta ei oska öelda, aga Kuta osas olid mul sarnased muljed...

by Maris

Puuduvad mulgi viimased andmed Eesti kohta. Helsinkis tuli küll eile veel mingeid pagana helbeid taevast alla, kui ilmast rääkida. Mag.töö kirjutamise vahepeal loen vaheldumisi Kadri ja Sinu blogi ja vähkren kadeduskrampides. :)

Ja üleüldse, kelleks Sa ennast pead, et mind öösiti kummitamas söandad käia? Tänaööses unenäos kuulsin nimelt oma Tartu korteris hoovi pealt tulevat Sinu valjuhäälset naeru, mispeale pidin aknale minema seda asja kontrollima, Sind korrale kutsuma ja uurima, et kuda Sa üldse ühtäkki siia said. :)

by Anu Una

Hei!Lumi läinud,linnud laulavad ööd kui päevad,
sooja juba 10 kraadi ümber - oleks nagu aeg koju poole veerema hakata.
Mis sa sellest arvad?

by roopere

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Login