A Travellerspoint blog

Estonia

Inshallah, Bokra, Malesh

overcast 0 °C
View Vohik Malaisias on Alar's travel map.

Seekord siis bokra.

Justkui aru saades, et mul pakkimisega kiireks läks, saatis valge inimese lennukompanii Finnair mulle viisakalt teate, et õhtune Helsingi-Bangkok lend on tühistatud. Mistõttu ei oleks õhtul Helsingisse lennata kuigivõrd mõistlik tegu olnud. Eino elu on viimasel ajal tõesti ootamatusi toonud (kes teab, see teab), kuid et hoolega valmistehtud reisiplaanid tuleb juba sedavõrd alguses prügikasti visata, poleks siiski oodanud. Äh, malesh.

tai.jpg
Pisikesed paharetid lennujaama blokeerimas.

Asja lähemalt uurides taipasin, et olukord on segane kuid lootusetu. Sestap olen otsustanud homme igal juhul siit vesisest lumeorust lahkuda. Kasvõi Jaapanisse.

Posted by Alar 13:01 Archived in Estonia Comments (1)

Nüüd mingem siit

snow -2 °C

Aitab, ka teine võhik asub peatselt teele. Tartu-Tallinn tee oli küll omaette elamus ning justnagu tasuta reis Lapimaale, aga kui juba lumesahad lumme kinni jäävad, siis on tagumine aeg aeg targemate (loe: rändlindude) kombel soojale maale lennata.

Pakkimine pole kunagi liiga kerge tegevus, eriti kui kavas kergelt reisida. Seni on kaasasõiduõiguse lunastanud fotoaparaat ning diver's logbook. Kusjuures viimane on terve aasta nii osavalt peidus olnud, et ma vaatan teda praegu vääga kahtlustava pilguga - kas on tõesti võimalik, et ta käis minu teadmata minuga Ekuadoris kaasas?!

Posted by Alar 16:39 Archived in Estonia Tagged packing Comments (1)

Lennujaamas, kus mujal

semi-overcast 15 °C
View Vohikud Ekuadoris on Alar's travel map.

HOI sobrad ja muud loomad

Esimene olu ja checkin on tehtud ning isegi see uus puutetundlik ekraan ei tundu enam nii hull.

Kui jumal annab, jouame ohtuks Madriidi ning Quito lennukile; jee.. Kes ei tea, kus see linn asub; habenegu silmad peast.

Pagasit on meik kaasas vist rekordvahe - seljakotid 6 ja 8 kg + ettenagelikult suht suur daypack. Elu on naidanud; et alla antava pagasiga jallekohtumise aeg ei ole teps mitte alati sinu otsustada.

Jargmised uudised CNN kanalilt; aeg tapsustamisel.

Totukuul

Posted by Alar 11:42 Archived in Estonia Comments (1)

(Entries 1 - 3 of 3) Page [1]